Paykasa Güvenli Mi ?

En güvenlir ve hızlı olan ön ödemeli sanal kart Paykasa aracılığı ile internette ödemelerinizi yapmak artık çok daha güvenli. Ülkemizde de oldukça yaygınlaşmaya başlayan ve birçok firma aracılığı ile internet kullanıcılarına sunulan paykasa kart aracılığı ile internet ortamlarındaki ödemelerinizi güven içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Komisyon farkının çok az olması ve bahis sitelerinde ödeme seçenekleri arasında bulunması paykasa kart kullanımını ön plana çıkarmaktadır. Paykasa kart yöntemi hakkında yeterli bilgisi olmayanlar bunun güvenilir olup olmadığını sorgulamaktadır. Günümüzde internet tüm dünyada çok yaygın kullanılan ve hayatımızın içinde olan bir ortam sunduğu için bunu kötü niyetli kişilerinde kullanmaya çalışması bu tedirginliği yaratmaktadır. Zaten paykasa kartta tam bu noktada devreye giriyor ve her türlü kötü niyetli internet sitelerinden kullanıcıları korumak üzere piyasaya çıkartılıyor. Paykasa nın ilk amacı güvenli online alışveriş olarak sizlere sunulmuştur.

guvenli_paykasa_kart.png

Güvenilir Paykasa Bozdurma

Güvenilir Paykasa Kart İle Alışveriş

Paykasa kart ile kredi kartının farkından söz ederek sizleri güvenilir paykasa hakkında biraz daha aydınlatmak istiyoruz. Öncelikle paykasa kartın, normal kredi kartından daha ileri seviyede bir ödeme sistemi olduğunu söylemeliyiz. Normal kredi kartınız ile alışveriş ya da ödeme yaparken internet üzerinde bütün kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekir ve bu bilgiler kötü niyetli dolandırıcıların eline geçtiği takdirde bütün kredi kartı hesabınızı ele geçirebilme gibi kötü sonuçlara neden olabilir. Fakat paykasa kartınız içerisinde sadece ön ödemesini yaptığınız tutar kadar limite sahip olmaktasınız. Yani bu durum sizin kredi kartınızı ve hesabınızı korumaya alan bir sistem oluşturmaktadır.

Paykasa kart bozdurma sanal bir karttır ve satın aldığınız kartın size verilen 16 haneli dijital pin kodu ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Size sunulan 16 haneli dijital kodun yasa dışı yollarla ele geçirilmesi ya da tesadüfen bulunabilmesi mümkün değildir. Buna ek olarak normal kredi kartlarında olduğu gibi son kullanım tarihi ve 3 haneli CVV kodu desteği de kullanıcılar için sağlanmaktadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s